badass
sese!

PRISIJUNK!

Šią platformą sukūrėm tam, kad JAU DABAR pradėtum mokytis ir keistųsi ne tik tavo verslumo suvokimas, bet ir kaip grybai po lietaus augtų meilė ir pasitikėjimas savimi.

Jeigu vis dar abejoji – 7 dienas
išbandyk NEMOKAMAI ir pati tuo įsitikink!

Pasirinkus „Šeimos dalies“ narystę – pirmąją savaitę nemokamai galėsi išbandyti visas šio plano vertes bei prisijungti prie bendros visų narių grupės.

Apie kūrėjas

Rasa kūrybiška, chaotiška ir kupina idėjų, o Monika – tiksli, analizuojanti ir gebanti darbus sudėlioti taip, kad jie sklandžiai įvyktų. Abi jos viena kitą papildo – Rasa generuoja idėjas internetinių kursų platformai „Ką darai, daryk gerai“, o Monika tiksliai žino, kaip strateguoti, kad idėjos atneštų lūkesčius pranokstančius rezultatus. Abi jos dega noru padėti Tau, kad žengti būtų daug lengviau ir drąsiau, o svarbiausia – jaučiant stiprų palaikymą. Juk tikrai – kiek daug mes galim kartu, kai viena kitą įkvepiam ir pakraunam energija!

Monika savo kelią marketingo srityje pradėjo prisijungusi į MANILLA ir subūrusi marketingo komandą, kuriai vadovavo. Taip net tris metus iš eilės pardavimus išaugino trigubai, o prieš metus įkūrė savo reklamos agentūrą „H.O.T. | highly overachieving team“, patenkančią į sparčiausiai augančių įmonių top’us. Tuo tarpu Rasa po studijų Londone savo didžiuliu užsispyrimu įkūrė turinio kūrimo agentūrą, o grįžusi į Lietuvą išleido tarptautinio pripažinimo sulaukusį žurnalą ir tinklalaidę „What do people do?“. Dabar Monikos tikslas – dalintis reklamos bei marketingo žiniomis ir atradimais, o Rasos – padėti Tau išsigryninti idėją ir nepaleisti jos sunkiausiame taške. Jos abi mokėsi iš savo pačių klaidų, tvirtai tikėdamos savo idėjomis, o šiandien viskuo dalijasi su Tavimi!

Prie platformos jau prisijungė