Ar nori turėti svajonių kūną? Pasiekti išvaizdos tikslų? Ar sportuoji ir valgai pagal strategijas ir dietas?
Sportas gali greitai virsti kalėjimu. Taip pat ir maistas! Daugelis mūsų buvome taške, kai į treniruotes įdėjome daugybę darbo ir energijos, valgėme „pagal planą ”, bet viskas baigėsi, svoris grįžo ir nusivylėme savimi.
Čia turėtų būti eilutė, kai pasakysime, kad vis dėlto egzistuoja būdas sportuoti, kuris padės jums pasiekti tikslų. Ne! Nustokime vaikytis „būdus ” ir „startegijas ”. Tai tėra marketingo apgaulės. Svarbiausia sužinoti, kaip veikia judėjimo ir jūsų kūno LOGIKA. O tada ir rezultatai natūraliai ateina.
Su trenere Rita Girdvainyte sukūrėme paskaitą apie sportą, skirtą suprasti sporto PAGRINDUS. Nepulkite į treniruotes visa galvą ir netaškykite energijos, sužinokite, kaip veikia kūnas ir svoris, o tada tą energiją panaudokite tikriems rezultatams.
Mums žmonėms reikia ne tų treniruočių, kurias daro influnecriai arba matome per Youtube, o išmokti suprasti, kokios treniruotės tinka būtnet mums - tada ir pradėję nemesite sportuoti, o tai darysite visą gyvenimą ir galėsite išnaudoti visus senatvės džiaugsmus. Juk kaip nugyvename šiandieną, nugyvensime ir visą gyvenimą.
Mąstymo ir suvokimo, ką ir kodėl sportuodami darote, pagrindai yra tokie svarbūs, nes:
- atrakinę žinias, kaip sportuoti tinka BŪTENT JUMS, paversite tai savo gyvenimo būdu, tad nuolat matysite vis gerėjančius rezultatus
- sportas turi ryšį su mūsų protu. Atraskite mentalinį fokusą ir pamatykite, kiek daug jūsų kūrybiškumui gali duoti teisingas ir jums tinkantis judėjimas
- suprasite, kaip patys galite sekti širdies ritmą ir visus kitus kūno duomenis, kad pasiimtumėte maksimumą iš savo treniruotės. Tad galėsite daryti mažiau, bet pasiekti daugiau
- suprasite, kaip veikia motyvacija ir kaip ją išlaikyti ir vis stiprinti
- sportas ir treniruotės gali tapti gyvenimo desertu. Labai svarbu, kad sportas neateitų per kančią, jo itin reikia mūsų sveikatai. Paskaitoje išmokime jį matyti kitoje šviesoje, suvoksime, kokias klaidas daro dauguma žmonių ir kodėl taip daug mūsų, nors ir turime gerus ketinimus, pasiduodame išties nepasiekę rezultatų.