ĮRAŠAS. Kaip sugalvoti verslo idėją, patikrinti jos potencialą ir ar ji verta dėmesio? Lapkričio 10 d.

Seminaras vyko lapkričio 10 d.

 

 

Nori sukurti savo verslą, tačiau nežinai nuo ko pradėti? Trūksta idėjų? O galbūt strategijos? Antano Bernatonio seminaras gali būti kaip tik trūkstamas resursas Tau!


Antanas Bernatonis yra verslo plėtros vadovas Montonio Finance - estiškame finansų technologijų startuolyje, pirmasis Human IPO Baltijos šalyse („Human IPO“ yra startuolis, kuris bando iš naujo formuoti žmogiškojo kapitalo vertės apibrėžimą ir įgalina žmones investuoti į kitus žmones, kuriais yra tikima.) ir www.GenZ.lt autorius.

 

Turintis 7 metus B2B pardavimų (verslas verslui) ir verslo plėtros patirties, šiandien jis keliauja aplink pasaulį ir mėgaujasiskaitmeninio klajoklio gyvenimo būdu, Antanas startuoliams padeda:

  • Kurti plėtros strategijas;
  • Tobulinti B2B pardavimų procesus;
  • Kurti vertingas, ilgalaikes partnerystes.

Antano seminare sužinosi:

  • Kaip patikrinti, ar idėja verta dėmesio, laiko bei koks jos potencialas?
  • Kaip, naudojant mažus kaštus, paleisti idėjos MVP, ja ištestuoti konkrečius žmones, tinklalapius, naujienlaiškius ir vietas, kuriose galima rasti įkvėpimo ir gerų idėjų savo verslui pradėti?

 

SVARBU: Seminaro dieną pagrindiniame „Šeimos dalies“ puslapyje pasidalinsime Google Meets nuoroda, kurią paspausdus galėsi stebėti paskaitą ir užduoti rūpimus klausimus Antanui.

Jeigu seminano negalėsite stebėti tiesiogiai - nieko baisaus! Seminarui pasibaigus pasidalinsime vaizdo įrašu.