KNYGŲ KLUBAS. Lapkričio 30 d.

Knygų klubas vyks lapkričio 30 d.

 

Knygų klubas startuoja! Šio mėnesio tema - pinigai. Tad ir parinkta knyga yra viena mūsų bendraįkūrėjos Karolinos mėgiamiausių - Mokslas apie pinigus“. Svarbiausia, kad aptarime dalyvaus ir pati Karolina, kuri yra sukūrusi 5 skirtingus verslus ir puikiai žino, kaip svarbu valdyti finansus. Tad diskutuosime ne tik apie knygoje išmoktas teorines tiesas, bet ir kaip viską pritaikyti realybėje. Norime, kad knygų klubas būtų kuo praktiškesnis ir naudingas Tau!

 

Citata iš knygos: 

Jūsų užduotis – prisiimti visą atsakomybę už savo finansus ir suvokti, kad juos kontroliuojate pats, ir nesvarbu, kokia jūsų padėtis šiandien. Jūs galite išmokėti skolas, sutaupyti pinigų, pasistatyti finansinę tvirtovę, atsakingai investuoti į nuosavybę, generuojančią pajamas, ir taip pasiekęs finansinę nepriklausomybę, pasirūpinti tiek savimi, tiek šeima. O svarbiausia – visa tai gali nutikti daug greičiau, nei tai suvoksite, tačiau turite pradėti dabar pat!

 

Knygą internete galima rasti ir audio formatu, jai dažnai taikomos nuolaidos, bei Tavo rajono biblioteka taip pat turėtų ją turėti. Laisvai gali skaityti ir angliškai ar kita pasirinkta kalba. O jei norisi, į susitikimą, kuris vyks online, atsineški patikusias knygos citatas. 

 

SVARBU: Knygų klubo dieną pagrindiniame „Šeimos dalies“ puslapyje pasidalinsime Google Meets nuoroda, kurią paspausdus galėsi dalyvauti knygos aptarime!